| BosuFemeilor232 a întrebat:

este vreo problema daca nu mi se scoala la femei dezbracate dar mi se scoala la femei care poarta costum de baie, sutien etc?

Răspuns Câştigător
| SalutCeFaceti a răspuns:

Nu e nimic anormal. Mi se intampla cam acelasi lucru. Cand vad o imagine cu o femeie nuda, nu mi se scoala decat in cazul in care arata perfect. Altfel, daca vad o poza cu ea in costum de baie, am destul spatiu sa imi imaginez cum ar arata fara, deci subconstientul meu creeaza o imagine in care ea chiar arata perfect. Cel putin asta simt. In realitate, daca arata bine pot sa fie nude sau sa aiba si 10 helanci pe ele ca tot mi se scoala. Cel putin asa e la mine, doar o parere. Sper ca te-am ajutat!

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ma umfla rasul cand vad ce nickname ti-ai tras si tu te sperii de-o erectie.
Lasa femeile in pace, ca mai ai de crescut pana sa ajungi la ele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. O femeie e mai sexy cu cat se acopera mai bine.

| QElenaBoghiu a răspuns:

Depinde. Dacă te referi la real sau virtual.

| BosuFemeilor232 explică (pentru QElenaBoghiu):

Ma refer la virtual, ma excita mult mai tare cand ma uit la femei imbracate mai mult