| sergiumd1010 a întrebat:

Este ziua iubitei mele acuși și vreau sa ii pregătesc și o surpriza, mai romantica asa, în ziua ei de naștere împlinim și noi 2 ani de când suntem împreună, stam împreună, puteți sa-mi dați orice idee, sa fie cât mai romantica? Orice, dau fundă și ce vreți voi. Mulțumesc, aștept idei.

4 răspunsuri:
| Alexxxxxandraxxx a răspuns:

Cel mai frumos cadou din viata mea a fost un buchet de snitele de pui cu usturoi, culori acrilice si 20 de canvas-uri goale pentru pictat. Depinde de la persoana la persoana.

| llleo a răspuns:

O păpușă subacvatică. Este cel mai ideal cadou pe care îi l-ai putea face.

| Maia55 a răspuns:

Pregateste-i o cina romantica într-un loc liniștit și frumos în natura. Cumpără-i un buchet de flori, ii poți scrie 100 de motive pentru care o iubești sau o scrisoare de dragoste. Ii poți face un album cu poze iar în dreptul fiecărei poze sa scrii câte o amintire din ziua respectivă.

| Maddelinn a răspuns:

Fa i sex oral. nu consuma hârtie pentru poze si motive ampulea.