| adrian0123 a întrebat:

Se apropie ziua indragostitilor big grin
vreau si eu niste idei, ce ar trebui sa ii cumpar iubitei mele. suntem impreuna de 3 luni. vreau sa ii iau ceva mai special, sa fie ceva frumos, eventual sa ii fac o mare surpriza, ceva care sa o surprinda foarte mult big grin love struck
dau funda celor mai frumoase idei happy

4 răspunsuri:
| corolav a răspuns:

Dragă Adriane, depinde și de suma pe care îți poți permite să o investești. Și nu ne-ai spus acest lucru.
Nu ne-ai spus ce vîrstă aveți.
Fără aceste date ale problemei cred că este dificil cuiva să te ajute.
Dacă poți, cumpără/i un laptop, o haină de blană, o bijuterie scumpă( inel, brățară), poate chiar o mașină.

| adrian0123 explică (pentru corolav):

Mda laughing scuze, avem 17 ani amandoi laughing
laptop, blana, masina ar trebui sa strang vreun an bani pentru asa ceva. ceva maxim 1 mil jum -2 big grin astia sunt banii care ii mai am sad...

| creativeboy a răspuns:

Eu zic sa o duci la o intalnire frumoasa. ceva gen deasupra lunii(chestii din astea romantice) si sa ii aduci cel putin o cutie cu ciocolata si o floare.hee hee

| Bayb a răspuns:

Pai i-ai putea lua o inimioara mare pe care sa fie imprimata o poza cu voi doi atunci cand va sarutati sau un urs mare cu culoarea sa preferata
Funa?:d