| CristiAndrei28 a întrebat:

se apropie ziua iubitei mele, avem 7 luni de când suntem împreună şi as vrea să o impresionez cu un cadou,ceva frumos, să fie uimită. Aștept idei referitoare la cadou. Cele mai bune idei regăsite in răspunsurile voastre se vor răsplăti evident cu fundă.
Mulțumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| LifeIsBeautiful12 a răspuns:

Ii poti lua un lantisor dinacela cu jumate de inima si ea sa aiba lantul cu jumatate de inima si tu cu cealalta jumatate si ele sunt magnetice si cand lipiti jumatatile, se formeaza inima pe care scrie "I love you" ori diferite mesaje.Cred ca stii la ce m-am referit si cred ca ai mai vazut lant dinacela.Cred ca se gaseste si in mall daca cauti.Ai putea sa-i mai scrii si o felicitare in care ii spui cat inseamna ea pentru tine si un buchet mare de flori.(ce flori prefera ea)Ori un colaj in care pui poze cu voi cu toate momentele petrecute pana acum impreuna si bineinteles, ii cumperi rama ca ea sa il poata pune pe perete.Fii creativ si cumpara-i ceva care sa aiba toata viata amintire de la tine nu plusuri sau chestii banale.

2 răspunsuri:
| Florentina9210 a răspuns:

O vacanta in strainatate. O va bucura enorm.

| immortalfaith a răspuns:

Ia i ceva de plus (sa fie mare si pufos) ~ urs, tigru, etc.
sau daca ai bani o amuleta super cute in forma de inima si un lantisor sa o puna la gat