| STEFANXxX a întrebat:

Eu am mai pus odata intrebarea asta.Deci imi place de o fata, iar ea spune ca sunt un prieten super.Cum asa putea face ca sa ii placa de mine(e posibil?)

Răspuns Câştigător
| Angel_8399 a răspuns:

Apropiete de ea.fa-i toate placerile.ascult-o cand are ceva de zis.incearca sa o faci sa se simta bine langa tine si apoi o sa te intrebe chiar ea daca vreti sa fiti impreuna:*
Succes:*

2 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Incearca mai intai sa fiti amici.Astefel te vei apropia mai mult de ea si vei afla mult mai multe.

| AR1373 a răspuns:

Desigur daca spune asta da cu D mare.