| andreiandrei12345 a întrebat:

sunt intr-a 9-a, si de cateva zile o fata din clasa se poarta diferit cu mine, adica la orele de info sta langa mine, iar ieri m-a intrebat daca vrea sa stam in banca si eu i-am spus ca da. Noi radem mult cand vorbim si facem glume multe.Ea cateodata imi deseneaza inimioare pe caiet cu numele ei in ele cand nu ma uit si apoi intreaba in gluma: "Andrei, ma iubesti?". Odata intr-a 7-a am intrebat-o daca vrea sa fie cu mine si mi- raspuns ca ma place doar ca prieten, si de atunci nu am mai vorbit pana acum intr-a 9-a(ea a inceput sa vorbeasca cu mine din nou). Intrebarea mea este daca acum ma place si daca e posibil ca o fata sa placa pe cineva ca prieten, iar apoi ca iubit.Am nevoie de un raspuns cand mai rapid posibil, dau funda happy

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Anonymous1995 a răspuns:

Te place, siguur! incearca acum sa te apropii de ea (vorbiti muult si in timpul liber, nu doar la liceul) iar dupa zii ce simti pentru ea, nu are cum sa te refuze big grin

| Crs_Robert_2000 a răspuns:

Pai tu ce crezi? Vrea sa se cupleze cu pisica ta probabil. Normal ca te place, raspunde si tu tot cu avansuri de genu, daca o sa stai pur si simplu nu o sa faci mare chestie, esti baiat, incearca sa faci tu primul pas.

| andreiandrei12345 explică (pentru Crs_Robert_2000):

Crezi ca ma place, chiar daca acum 2 ani a zis ca vrea sa fim doar prieteni?