| Gheorghe5387368 a întrebat:

Eu am o situatie nasoala care am avut ocazia da sarut o fata dar a intervenit ceva si nu am mai facuto si ea stie ca o plac dar eu nu stiu daca ea simte la fel...

4 răspunsuri:
| butterfly27 a răspuns:

Eu ma gandesc ca stie, eu zic ca cel mai bine este sa discuti cu ea si sa-i zici ce simti, e cel mai corect, sa fii sincer, si sa incerci sa o saruti din nou:p o zi faina

| forthewicked a răspuns:

Care e întrebarea?

| TheCuteOne a răspuns:

Discută despre asta cu ea.

| αλεχανδρα a răspuns:

Cel mai bun mod este sa mergi la ea cu mult curaj (fetelor le plac baietii care fac primul pas ) si sa ii spui ...in cazul in care ea nu simte la fel sunt multe mijloace prin care o poti face sa te placawinking