| DiaVp a întrebat:

Fetele de la mine din clasa scriu pe tabla de la scoala "X+Diana=LOVE", si mie nu-mi place de acel "X". Cum sa le fac sa inceteze? Va rog frumos sa ma ajutati! Funda

Răspuns Câştigător
| Vikuuus a răspuns:

Asa sunt toate la varsta ta, nenorocite dornice sa te enerveze concurenta, prostie pura...

13 răspunsuri:
| s3byk91 a răspuns:

Pai ignora-le sau ar mai fii o varianta... pune Ylaughing

Răspuns utilizator avertizat
| Demonull a răspuns:

Le iei pe rand si le bagi cu capul in WC si le tragi si o bataie zdravana big grin Funda? :O3

| DiaVp explică (pentru Demonull):

Diriga noastra ne cearta si daca fugim prin clasa putin si ne scade 2 sau 3 puncte la purtare.

| Hash001 a răspuns (pentru DiaVp):

Ai 11 ani laughing))))))

| DiaVp explică (pentru Hash001):

Ce-i asa de ras?

| Hash001 a răspuns:

Ai 12 ani nu e nicio rusine.

| rousz a răspuns:

Ignora-le vei vedea ca vor inceta in scurt timp

| DiaVp explică:

Le ignor din clasa a 4-a sem. I

| DiaVp explică:

Daca va descriu fetele de la mine din cls, v-ati dori sa fugiti in padure si sa va manance un lup

| Nicku2011 a răspuns:

Deci e foarte usor. Te dai la badatu de care it place(doar daca nu e X ala) si sa vezi cum se oprescbig grin

| DiaVp explică (pentru Nicku2011):

Mie nu -mi place de nimeni!

| DiaVp explică (pentru Nicku2011):

Si in plus, ar scrie de baiatul ala la care m-as da