| anonim_4396 a întrebat:

Fosta mea prietena m-a adaugat pe Instagram in lista de Close Friends, dar tot da like-uri la citate de genul "Dupa ce pierzi acea persoana, iti dai seama cat de mult ai iubit-o".
Ce ar trebui sa inteleg din asta? Ar vrea sa fim inapoi impreuna sau nu?
Vreau sa mentionez ca ne-am despartit din cauza mea, pentru ca nu i-am mai oferit atentie, iar la sfarsit am zis amandoi ca ramanem prieteni.

Răspuns Câştigător
| Octavian81 a răspuns:

Ciao!
Mesajul citatului e adevarat si crede-ma, pe cuvant, asa e. Nu iti dai seama acum, dar mai tarziu vei realiza asta.
Poate fi si faptul ca ar vrea sa va impacati sau doar un simplu avertisment, pe ideea "Ce-ai avut si ce-ai pierdut!".
Eventual, vorbeste cu ea si vezi daca ea mai simte ceva pentru tine si daca ar vrea sa va impacati, Apoi, cumpaneste bine, daca tu vrei, sa va impacati. De data asta, trebuie sa fii foarte atent cu ea. De 10x mai mult in fiecare moment.
Succes!

1 răspuns:
| Adry05 a răspuns:

Eu zic că da, la tine face referire.