| m4n1ak a întrebat:

Vorbesc cu o fata de ceva timp...tin mult la ea si o plac, stie asta, si din cate am inteles, si ea pe mine...
De ieri seara a inceput sa raspunda mai greu la mesaje...si mai sec...
Am intrebat-o de ce si a spus ca se simte rau
E un fel de a spune ca nu mai vrea sa fim " mai mult decat prieteni" sau... chiar nu stiu ce are. Idei? Sfaturi?

4 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

E disperata dupa carnatul tau, vrea sex

| corbulalbrosu a răspuns:

Viitorul ti-o va demonstra, deocamdata asteapta si nu te sfatuiesc sa o presezi pentru a nu o tracasa.

| neutrino a răspuns:

Poate ca s-a tot saturat sa te astepte sa-i propui o intalnire concreta, macar la un suc.

| MskDesign a răspuns:

De ce sa crezi asta? Ai dubii in privinta relatiei voastre? Cred ca da, daca pui o astfel de intrebare. Timpul le va rezolva pe toate.