| DJSpook1 a întrebat:

imi cam place de o fata, i am dat eu mesaj, am vorbit, dar mi s-a parut ca pare dezinteresata, asa ca am lasat o, dupa vreo saptamana, eram la scoala si am primit mesaj de la ea, ca daca vreau sa vorbim, suntem de la aceiasi scoala. In pauza am mers la ea, am stat un pic si am vorbit si a plecat, am mai incercat eu sa vorbesc cu ea dar tot la fel de dezinteresata parea, imi da ador uri pe Facebook la poze, si eu la fel, dar nu stiu daca ma place sau nu. Nu i am mai dat mesaj, si nici ea. La "My day" pune poze cum ca ar suferi dupa cineva sau chestii de genu. Ce credeti?

2 răspunsuri:
| liliana77any a răspuns:

Daca ai facut atatea pentru ea si nimic, incearca sa fii mai indiferent.
O sa te caute ea in cele din urma daca chiar este interesata de tine sau te va saluta la scoala si te v-a intreba ce s-a intamplat de nu-o mai bagi in seama.
Bafta!

| venividivici2017 a răspuns:

Cred ca isi bate joc de tine, vrea sa te intarate. Poti sa o numesti "Cock teaser"!