| DanyGTO a întrebat:

Imi cer scuze de categorie dar am nevoie de un raspuns rapid, va rog frumos.Joc World Of Tanks si am o problema cu jocul, de la versiunea 8.6 a jocului nu mai pot citi nimic in el,adica textul din joc este imposibil de citit parca e chineza am incercat toate limbile jocului, l-am reinstalat si nimic.Ma puteti ajuta va rog frumos

1 răspuns:
| Pop_Andrei_1998 a răspuns:

Instaleazal din nou si o sa iti mearga ca am am patit si eu. big grin big grin