| STEFANXxX a întrebat:

Imi place de 2 fete si nu stiu pe care sa aleg, dar va rog nu-mi spune-ti(alegeti de care iti place mai mult), pentru ca mie de amindoua imi place.Deci puteti sa ma ajutati?

4 răspunsuri:
| vladmR a răspuns:

Eu as alege daca le-as vedea

| Iulia26 a răspuns:

Pai da si tu niste detalii despre ele. Adica, ma intereseaza personalitatile si astfel te voi ajuta sa alegi. Imi lasi un mesaj cu personalitatile lor si voi da eu de tine pentru a te ajuta. Ok?

| Andramarina35 a răspuns:

Pai vezii care este mai de incredere,cate te place mai mult, care nu se supara repede, care este mai draguta pentru tine ca trebuie sa fie una din astea si cam atat pot sa-ti dau imi dai funda:X:X:X:

| purpleisforme a răspuns:

Pai de obicei iti dai seama, conteaza si sansele care le ai cu amandoua poate cu una ai mai multe sanse decat cu alta si inca ceva : " Cand iubesti 2 pers in acelasi timp si nu stii pe care sa o alegi, alege-o pe a 2 pentru ca daca ai fii iubit-o cu adevarat pe prima nu te-ai fii indragostit de a doua" happy... chiar daca nu am spus niciun nume totusi te-ai gandit la cea pe care o placi mai multwinking... restul depinde de tine