| STEFANXxX a întrebat:

TPU, puteti sa ma ajutati, eu i-am spus unei fete ca imi place de ea pe mess, dar ea mi-a zis ca "asculta hai ca eu am crezut ca suntem doar prieteni, dar apoi vom vorbi fata in fata. Iar eu acum nici nu stiu ce sa cred imi va spune de bine sau de rau, pentru ca o ador. Ce sa fac?

2 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Te-ai grabit,Stefane!
Lucrurile astea nu se spun pe mess,niciodata.
Acum,astepti,desi,faptul ca vrea sa vorbiti este cumva incurajator. Daca nu te placea deloc, ti-o taia scurt si disparea complet!
Sper sa iasa bine, acum de ea depinde!

| Metaloco a răspuns:

Ai facut rau k iai sp p mess mai bine ii sp in fata dar faptul ii facut, mai bine va intalniti la un suc si discutati