| LanGooP a întrebat:

Imi place de o fata care este cu 1 an mai mica decat mine (are 13 ani, iar eu 14). Stiu ca si ei ii place de mine de la un prieten care nu m-a tradat niciodata big grin, vorbim des, ma baga in seama etc... Insa problema este urmatoarea: Cum ar trebui sa procedez stiind ca eu am avut o relatie in trecut si ca ea si vechea mea prietena nu s-au agreeat deloc. Cum ar trebui sa fac? Sunt sigur ca inca vreo doi stau sa fie cu ea. Multumesc

5 răspunsuri:
| R0R0 a răspuns:

Daca o iubesti, ce-ti pasa de fosta ta?
Fii cu ea.Propune-i sa fiti impreuna si ai sa vezi ca o sa accepte

| LanGooP explică (pentru R0R0):

Problema este urmatoare : Eu nu stiu sigur daca ea mai este sau nu cu cineva deoarece ea a fost cu unu popular din scoala care acuma a plecat la liceu, dar vine in fiecare week-end aici. Stiam odata ca ea s-a despartit de el, dar nu stiu... poate s-a impacat

| R0R0 a răspuns (pentru LanGooP):

Dar tu tot intreab-o daca vrea sa fie cu tine

| LanGooP explică (pentru R0R0):

Pai mie cam frica... Daca ma respinge, ar fi ceva...

| R0R0 a răspuns (pentru LanGooP):

Dar daca ai aflat ca te place, de ce crezi ca te-ar respinge?
Ar da cu piciorul in dragoste