| anonim_4396 a întrebat:

imi place de o fata care este intr-o trupa de teatru care o sa aiba spectacol duminica. Si m-am gandit sa imi cumpar bilet la acel spectacol si sa vad daca pot sa intru in vorba cu fata respectiva. Cum a-s putea sa o abordez deoarece sunt destul de timid. Ce sa ii spun? Cum sa ii spun? Va rog mult de tot ajutati-ma!

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Spune-i ca a jucat fantastic si ca este foarte frumoasa. Dupa aceea apune-i ca ai fi onorat sa accepte sa iasa cu tine sa luati masa in oras!

| WaterDrop a răspuns:

"Buna.Sunt fanul tau numarul 1! Vreau un autograf (intorci obrazul catre ea). Aici! (si te apropii sa te pupe)." Fii calm, destins, zambeste larg si nu`i lua flori sau alte prostii ca nu aveti 50 de ani, nu esti salariat (foarte probabil) si nici nu esti intr-o relatie cu ea deja.Nu gandi prea mult inainte sa faci asta (10 secunde maxim) sau o sa ajungi la baie si nu in bratele ei.

| Kriss96 a răspuns:

Daca tot te duci la spectacolul ei poti sa-i duci un buchet de flori si sa incepi conversatia spunandu-i ca ti-a placut spectacolul. Prefa-te interesat si intreab-o cat i-a luat sa exerseze o scena, cum intra in personaj, cand a inceput sa o pasioneze teatrul etc. Dupa vezi si tu cum avanseaza conversatia. Bafta!