| AlinIonutPavel a întrebat:

Imi place de o fata dar ea nu ma place si de atunci am o durere in suflet cum pot scapa de aceea durere, va rog ajutor nu o mai suport? sad

15 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Invata sa accepti ca oamenii nu sunt ca papusile, sa execute ceea ce le puneti voi, cand va jucati cu ele. Atat fetele cat si baietii, ajung la o varsta acnd au dreptul sa accepte si sa placa pe cine vor ei, neputand comanda sau ordona cuiva sa te placa, daca el nu simte asta.
Nu trebuie sa faci nimic special, trebuie doar sa te chinui sa intelegi ca nu poti sa fii placut de toata lumea si nici nu poti schimba asta.

| Violleta2022 a răspuns:

Chestia cu plansul nu a functionat niciodata!
Eventual te arati cat esti de vulnerabil si de prost, daca plangi de ciuda ca nu te place.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te duci la ea și o iei cu niște vorbe dulci, eventual chiar plângi, merge garantat.

| UsualBoy a răspuns:

Ești tâmpită total! Să-mi dai adresa părinților să-i dau în judecată că proștii n-ar trebui să se înmulțească...

| anonim_4396 a răspuns (pentru UsualBoy):

Ahh....sa inteleg ca parintii tai sunt condamnati pe viata?straight face
Nasol sad
Foloseste-ti creierul(ce ti-a mai ramas din el). Insulta-ma pe mine, ca si asa nu dau 2 bani pe ce imi spui.Nu pe altii.

| UsualBoy a răspuns (pentru anonim_4396):

Cum draq poți să-i spui cuiva să se sinucidă. Ești chiar dobitoacă, mare dobitoacă! Și de vină sunt doar părinții că sunt niște proștii care nu au știut să-ți dea educația corespunzătoare.

| anonim_4396 a răspuns (pentru UsualBoy):

Daca tu chiar crezi ce imi zici,e trist. Daca doar o faci pe prostul, e si mai trist))
Stii ce e aia ironie, Einstein? Se pare ca nu.
Nu imi pasa de el.Din partea mea face ce vrea.Ori se sinucide, ori nu, mi-e indiferent.Nu am ceva cu el, ca sa imi faca placere sa-l stiu mort.Dar de un timp tot o tine cu durerea asta tampita din suflet.La cat de praf e, probabil se va sinucide oricum, indiferent de ce îi zic eu.
Greu de inteles, stiu.

| UsualBoy a răspuns (pentru anonim_4396):

Ok...Hai, du-te la produs în Spania! ".că oricum, la cât de praf ești, probabil te vei duce oricum, indiferent de ce zic eu." Hai că pe asta o înțelegi! laughing)

| anonim_4396 a răspuns (pentru UsualBoy):

Atat poti? Slab.Nu ca as fi avut asteptari de la tine, dar totusi...Cam slab.

| UsualBoy a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu meriți mai mult...nu de alta, dar nu vei înțelege! Oups!

| anonim_4396 a răspuns (pentru UsualBoy):

Probabil asa e.Nu cred ca ma pot cobori la un asa nivelthinking

| Lichan1 a răspuns:

Știu și eu am trecut de foarte multe ori prin asta cel mai bine este sa nu te mai gândești la ea și dacă asta nu merge bea până ce nu mai știi ce-i cu tine asta sigur o să meargă.

| AlinIonutPavel explică:

M-am gandit la asta dar am zis ca mai am mult de trait dar cand vad lume asa rea ca tine! Am sa ma sinucid numai din cauza ta sa ma ai pe constiinta ca ai ucis un suflet nevinovat.

| AlinIonutPavel explică:

Cand vezi tu acest mesaj poate eu deja sunt mort! Sau poate mai am o spernata sa scap de acest chin poate mai postez inca una poate aflu cum sa scap! Dar ma indoiesc! Sper sa ma ai pe constiinta cand am sa mor din cauza ta ca ai ucis un suflet nevinovat nu stii ca vorble ranesc adanc!

| anonim_4396 a răspuns (pentru AlinIonutPavel):

Uhh.Ce amenintare sad
Vezi sa nu te am pe constiintarolling on the floor."vorbele ranesc adanc"-da, pe cei slabi. Vorbele unei necunoscute n-ar trebui sa te raneasca.Si oricum, n-ai muri din cauza mea, ci din cauza prostiei tale.Nu imi place sa imi asum merite care nu sunt ale mele))