| AlinIonutPavel a întrebat:

Imi place de o fata dar ea nu ma place si de atunci am o durere in suflet cum pot scapa de ea va rog sad asculta rap trist de atunci sad

5 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Pai tocmai de aceea nu poti scapa de ea ca te mai gandesti la ea, asculti muzica trista etc. Schimba-ti gandirea asta si incearca sa nu te mai gandesti la ea ocupandu-ti timpul cu diferite hoby-uri care le ai. Spune-ti mereu ca nu vrei sa te gandesti la ea, ca nu te merita sau orice care sa te faca sa nu o mai vezi atat de frumoasa.

| mentholinks a răspuns:

Mergi prin spitale.

| Emma30555 a răspuns:

O sa ți treacă în timp și o sa ți placa de alta fata. Ai răbdare

| AlinIonutPavel explică (pentru Emma30555):

Am durerea de 3 ani nu dispare sad

Răspuns utilizator avertizat