| bobocel199 a întrebat:

SALUT TPU imi place de o fata dar mi-e rusine sa-i spun sentimentele si cand o vad fata in fata ma blochezz spuneti-mi va rog ce sa fac funda

Răspuns Câştigător
| Biancays a răspuns:

Fetele adora cei care sunt naturali, amuzanti si draguti. Cred ca poate ei i-ai parea dragut dar daca vrei mai mult de atat trebuie sa fi tuwinking

5 răspunsuri:
| Narfundo a răspuns:

Daca te blochezi e cazu sa bagi pe liber si sa te gandesti bine daca bagi 1-ea sau marsalier.Succes!

| P4ul a răspuns:

Tree sa mergi in fata ei si I zici : Ce faci iubi? Vrei sa ne sarutam? Si sari pe ea si o inbratisezi si o saruti! Succes! Funda?

| unknownn a răspuns (pentru P4ul):

Iar esti prost, la ce dai sfaturi daca habar n-ai? Gandeste-te ce reactie ar avea o fata daca i-ai face asta? S-ar simti jenata si penibila, n-ar avea reactie si te-ar crede un pampalau.

| P4ul a răspuns (pentru unknownn):

Eu asa as face

| arhiT91 a răspuns:

Ia-o usor, intai invit-o in oras, si incearca sa o faci sa aiba incredere in tine, sa te considere un prieten apropiat, unul in care sa aiba incredere si apoi spune-i ce simti cu adevarat pentru ea.DAR NU FI FOARTE INSISTEN, VA CREDE CA ESTI OBSEDAT.
De exemplu daca ea are un hoby sau altele incerca sau roag-o sa iti arate cum desfasoara activitatea. Fi romantic si natural. Daca te blochezi incearca sa dicuti pur si simplu cu ea, intreab-o ce mai face sau altele.