| Anonima568 a întrebat:

Ce ati face daca v-ar place de un baiat dar va este rusine sa ii spuneti asta?

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

As tacea.As astepta sa faca el primul pas,nu cred ca te preseaza altcineva decat inima ta.Tu,fii draguta cu el,atenta mereu,zambeste-i,poarta-te cu el mai frumos decat cu ceilalti baieti,intreaba-l diverse, roaga-l sa te ajute pe teme scolare, arata-ti interesul pentru el si...asteapta.Daca el nu vede, vor vedea ceilalti si ii vor spune.Bafta! Pa, pa.

5 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

I-as face cu ochiu.hee hee
Adica stai un pic, daca eu as fi fata si mi-ar placea de un baiat, dar eu sunt baiat si nu-mi place de alt baiat... straight face

| Picasso a răspuns:

Nu trebuie sa ii zc,trebuie sa ii arati ca el sa isi dea seama de acest lucru big grin, daca e atat de cret la minte, ...si tu doresticu orice pret sa il obtzi, atunci... vorbeshtei!

| Blondutza_8123 a răspuns:

Daca as fi in locul tau, mi-as lua inima-n dinti si m-as duce sa-i spun tot ce simt. happy. Bafta!

| Chitaristu a răspuns:

Fa-ti curaj si zii ce simti pentru el, cine stie, poate si el simte acelasi lucru, succeswinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie mi se intampla acelasi lucru din pacate! big grin imi este forte greu.mai ales pentru ca "el" imi e cel mai bun prieten big grin