| Assassins a întrebat:

imi place de o fata de la mine din clasa.Ias spune din prima ca o plac dar sunt rusinos (rusinos sa ii zic ca o plac...ca in rest nu sunt rusinostongue)Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| LittleEvil666 a răspuns:

Sincer daca esti rusinos si poate nu vrei sa te auda colegii vorbeste cu ea sa ramana putin dupa ore sa ai zici.
E usor crede-ma stiuca tit e teama nu rusine pentru ca poate te izbesti de un refuz dar daca fata este de treaba merita sa incerci nu ai nimic de pierdut ci poate cine stie de castigat.
Scapa de emotii spune-i ca vrei sa stai de vorba cu ea separat spune-i si daca e sa pastreze si linistea sa nu se afle din prima si poate merge.
Succes si lasa emotiile ca esti barbat nu femeie laughing

| Kabuto79 a răspuns (pentru LittleEvil666):

Hahahahappy Eu cred ca cel mai greu lucru este sa-i spui nu teama de refuz si sa-i spui e greu

| LittleEvil666 a răspuns (pentru Kabuto79):

Pentru mine teama de refuz a fost prima data nu sa-i spun sincer.Bine acum depinde de la o persoana la alta eu atunci mi-am facut griji degeaba cand am vrut sa-i spun pur si simplu nu am scos decat un cuvant si m-a sarutat direct laughing

| Kabuto79 a răspuns (pentru LittleEvil666):

Atuncea esti cel mai norocos om din lumebig grin. Imagineazati cum ar fi sa te refuze intr-un mod umilitor.

| LittleEvil666 a răspuns (pentru Kabuto79):

Nu cred decat daca e pitipoanca din aia cu aere de vedeta altfel cred ca orice fata stie sa te refuze facra sa te faca de ras.Din cauza asta i-am sugerat sa astepte sa fie singuri si sa ai spuna sanse mai mici de a se face de ras.