| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare De ce baiatul pe care il plac nu imi spune daca ma place sau nu?

Toti mi-au zis ca el ma place........chiar si varumiu dar nu il inteleg de ce e asa rusinos! Ne stim de ceva timp

P.S Nu prea vorbim fata in fata deoarece am aceasta boala si cand ma vad cu el e si mama mea cu mine

2 răspunsuri:
| andrei a răspuns:

De ce sa-ti zica?

| LexHasAMasterPlan a răspuns:

Poate nu vrea sa strice prietenia adevarata dintre voi doi, dar cel mai bine, daca si tu il placi stati la o discutie sincera. Sper sa te ajute! Pupici!