| Revelation a întrebat:

Imi place de o fata de la mine din clasa sunt a- VI-a si nu stiu daca ii place de mine... Stau cu ea in banca, mai vorbim, pe mess insa foarte rar. Ii pare foarte rau daca nu mai vorbesc cu ea si face tot posibilul sa ma faca sa o bag in seama... Odata m-am suparat pe ea de la o barfa tampita despre un prieten si nu am mai vorbit cu ea. Am intrebat'o si de cinde ii place, bine inteles, nu a zis ca de mine. Si ea m'a intrebat dar nu am vrut sa raspundhee heeCe sa mai fac?! big grin *Va rog sa nu ma ajutati doar pentru fundita*

Răspuns Câştigător
| alina_7878 a răspuns:

Pentru inceput amplifica prietenia cu ea, ar trebui sa o bagi si tu in seama pe mess dar sa nu o intrebi prea des de teme, uneori ai putea sa ii trimiti doar cate un zambet happy
daca vrei sa te dai la ea incearca sa o faci intr-un mod "delicat" sa nu pari prea sufocant
dar sa stii ca la un moment dat va trebui sa ii spui ca iti place de ea (sa iti iei inima in dinti )pentru. ca s-ar putea sa suferidin cauza lipsei de "curaj"
un alt mod de a fi mai apropiati ar fi sa ii propi sa iesiti ca mai multi colegi, iar tu trebuie sa ai grija sa va vedeti mai devrema si sa va mai plimbati. doar voi doi dar sa nu fie prea mult timp (sa fie circa 15 minute)

3 răspunsuri:
| MimiShor_3518 a răspuns:

Hmmm. Poi... zici ca stati in banca. intr-o ora trimite-i si tu un biletel...stii tu.joculete din-astea care dau sperante big grin. Si eu intr-a 6. a faceam din.astea. E placut big grin

| olly13 a răspuns:

Daca ii pare rau ca nu mai vorbesti cu ea normal ca te place poate te iub, sau cand se uita la tine daca zambeste inseamna ca te place
fundalove struck?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai din cate am inteles eu ea te-a intrebat de cine iti place iar uh nu i-ai raspuns. fa-o si uh sa se indragosteask de uh. nu stiu eu ce dragoste e in clasa a 6 a dar fie:d