| anonim_4396 a întrebat:

Imi place de o fata de la mine din scoala, ea e clasa a 7a eu a 8a. Faza e ca intr-o seara pe mess i-am spus ca imi place de ea...si de atunci nu mai stiu ce sa inteleg...Sunt la antrenamente la handbal cu ea.si ma tot intreaba ce fac, ma baga in seama, pe mess la fel dar la scoala doar imi face cu mana, in alta zi ma mangaie pe obraz cand trece pe langa mine, in alta zi nici nu ma baga in seama, in alta zi ma striga pe holul scolii sa ma intrebe ce fac laughing si tot asa.Nu mai stiu ce sa inteleg.Ca ii place de mine sau doar vrea sa-si bata joc de mine? Imi da sperante degeaba?
Ajutati-ma! Rusine nu-mi e sa-i spun in fata ca o iubesc dar vreau sa ma ajutati cu niste sfaturi in legatura cu ce vrea ea de la mine. adica daca-i place de mine sau daca doar vrea sa rada de mine?
P. S : Imi place de ea de cateva luni!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| heddy10 a răspuns:

Nu pot sa ma duc la ea pur si simplu sa o intreb ce vrea de la mine...nici macar nu suntem intr-o relatie de prietenie mai stransa.

Răspuns utilizator avertizat
| heddy10 a răspuns:

Asta fac! Dar mersi de raspuns oricum.