| Lovemebabybee a întrebat:

Bunaaa!

Imi place de un baiat.Ne cunoastem fff.bine,suntem in aceiasi "gasca". Tocmai i-am sp k il plac si nu mia rasp...cu mine se comporta ff ok.Pe mess ma intreaba intodeauna ce fac(se baga in seama). Decii nu stiu ce sa cred.As vrea sa ma intrebe daca putem avea o relatie sad Ma ajutati? ceva sfaturi?

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Exista o singura problema aici.
S-ar putea sa te considere o foarte buna prietena si,de aici,simpatia lui evidenta.
Tu, ai facut ce era de facut, i-ai spus ca-l placi.Nu mai e nevoie sa faci altceva.
Stai cuminte si asteapta,sa vezi ce va face el.
Daca nu raspunde deloc pe tema asta,inseamna ca nu e hotarat,inseamna ca el chiar te vede ca pe o amica si se va gandi destul timp,posibil sa nu-i fi trecut prin minte ca l-ai putea placea si se gandeste ce sa faca.
Daca te place si el, ti-o va spune destul de repede.
E bine ca nu a spus ca NU te place din start.
Deci, ai sanse.
Mult noroc!

1 răspuns:
| cHoCollaTeFllory a răspuns:

Salut*
Comporta-te ca de obicei, dar fii alaturi de el mereu.
Dovedeste-i ca-l iubesti, ca esti de incredere si.ca va potriviti, de ce nuhappy. Cand se va hotara, Te va intreba cu siguranta.
Baftahappy