| MikYMous3 a întrebat:

imi place de o fata de la un timp si nu stiu cum sa fac sa ma placa, dar cred ca si ea ar da semne ca ma place am auzit unii colegi vb cu ea despre mine, sunt timid, ma cam evita fata de celelalte colege cum sa fac sa ma placa? FUNDAA

2 răspunsuri:
| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Daca esti timid situatie e nasoala... du-te la ea, prezinta-te daca nu va cunoasteti, poarta o discutie banala cu ea, fai un compliment, dar cauta momentu nu il arunca aiurea, si la final intreab-o daca vrea sa iasa la o cafea cu tine

| MikYMous3 explică (pentru PreaDulcePreaFin):

In primul rand suntem colegi si am 14 ani laughing ajuta-ma cu alta te rog si iti dau funda