| onuku a întrebat:

Hei! Daca un baiat se uita insistent la o fata, ii zambeste si cand trece pe langa el o saluta el primul inseamna ca o place? Ma vad cu un baiat de 2 ori pe saptamana pentru. ca umblam la acelasi sport si se uita la mine si imi zambeste (faza ii ca mie imi cam place de el... si nu stiu ce sa fac) azi la 6 ma intalnesc iar cu eltongue) Ceva sfaturi?

3 răspunsuri:
| MikyMi a răspuns:

Eu zic ca da. Te place sigur.
Sfat: zambeste-i si tu.
Bafta!

| ContesaSiContele a răspuns:

Eu cred ca te place,dar totusi nu fi naiva, mai lasa-l o perioada vezi cum se comporta, daca nici unul nu aveti prieten/a atunci ii raspunzi si tu la gesturi sau priviri... poate ajungeti la o relatie daca asta va doriti...succes

| ᎦʉɮȤҿℜθ a răspuns:

Te place daca iti zambeste, insa ca sa fii sigura eu zic sa il intrebi daca te place si daca vrei sa fii si tu cu el incearca si tu sa ii zambestiwinking