| MariA00 a întrebat:

Ce inseamna daca un coleg, in ore se uita la mine dar cand ma uit si eu el isi intoarce privirea foarte repede, iar cand vorbim se uita fix la mine si zambeste (tot timpul zambeste cand vorbim). In plus cand vorbim despre un lucru el incepe sa imi puna multe intrebari. Ce poate fi? P.S. Si eu zambesc, pentru ca imi place de el...

9 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Te place

| Voidwithin a răspuns:

Dap te place de asta si se uita...

| EaEmma a răspuns:

Clar...te place...ce mai astepti?

| Un1kuL a răspuns:

Iti spun din propria mea experienta ca baiatul ala te place la nebuniewinking
asa patesc si eu cand imi place mult o fata happy.asa ca nu mai sta pe ganduri ca poate ti'l fura altahee hee

| MariA00 explică (pentru Un1kuL):

Dar imi este rusine sa vorbesc prea mult cu el ca sa nu-si dea seama ca-l plac... Stiu... suna cam ciudat. Cateodata in pauza se mai asaza pe scaunul colegului de langa mine, cica sa-si lege sireturile, dar nu as fi atat de sigura ca ma place.

| Un1kuL a răspuns (pentru MariA00):

Fii mai indrazneata, incearca. vorba aia incercarea moarte n'arewinking

| IonelaMV a răspuns:

Insamna ca TE PLACE! Zambestei si pune-i si tu intrebari despre el/persoana lui!
Bafta!winking

| Charlly a răspuns:

smug Te place, place, place ...fii cu el ce mai stai? Ca o sa il ea alta...peste ceva timp:*

| QwyQwy a răspuns:

Cred ca si el te place dar nu are curaj sa o spuna