| Andre3y12345 a întrebat:

Salut, TPU, imi place de o fata mult de tot si vreau sa ii atrag atentia, cum credeti ca as putea sa o impersionez?

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Bună!
Fii amuzant (cu glume care nu au legătură cu ea), drăguţ, fă-i complimente, vorbeşte-i blând şi afectuos, ia-o în braţe şi invit-o într-o zi la un soc. Îţi propun s-o aştepţi cu un trandafir sau un buchet de flori depinde de bugetul tău.

| pietrean a răspuns:

Nu este nevoie sa o impresionezi> Cel mai bine, ar fi sa o opresti intr-o zi, sa-i spui ceva dragut(ca iti place cum arata) si sa ii propui sa va vedeti, cand ar dori ea.Pentru voi baietii,este mult mai usor,decat pentru fete,sa va declarati atractia pentru partea feminina. Apoi,urmeaza greul:sa o faci sa vada baiatul bun,frumos, atent, dragastos, inteligent, sociabil...din tine!

| xtembix a răspuns:

Fa-o sa rada. Orice fata s-ar indragosti de un baiat amuzant.

| losseru a răspuns:

O mangai pe vagin...