| VacutaMilka a întrebat:

Imi place de un baiat de clasa a 8 -a are 14 ani dar cred ca nici nu m-a observat. Apropo eu sunt in clasa a 5 -a si am 13 ani.Sa mi-l scot din cap?

Fara misto dau funda!

4 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Scoateti-l din cap, se pare ca nu esti deloc interesanta pentru el din moment ce nu te observa

| ἶῆfἶῆἶƮყ a răspuns:

Uita-l ca cresti tu mai mare si vezi lua decizii mai inteleptewinking

| Armenianeek a răspuns:

Cei de a8-a nu e prea uita le fete de a5-a happy dar nu se stie.
Nu te risca oricum, poate va rade de tine.

| EaSports a răspuns:

Dragostea este dragoste, sau o ai nu o ai. La aceasta varsta nu face sa intri in asa lucruri complicate. Chiar daca vei incerca sa fiti prieteni, adica iubiti, oricum intalnirile voastre, comportamentul reciproc va fi la fel ca intre prieteni buni. Va ganditi ca sunt mare, stiu ce fac, sunt cuminte, atent, decis, dar anume prostiile se intampla atunci cand aceste aspecte lipsesc, si ele lipsesc in momentul cand ti se pare ca totul faci la nivel. dragostea este asa un fenomen care in momentul facerii anumitor actiuni nu poti sa te opresti. Atunci cand o anumita situatie este deja trecuta, atunci poti sa te abtii, in alte cazuri apar probeleme. Deci, propun, fiti simpli prieteni, nu va ganditi la dragoste acum...