| AlinutzaDragutza1515 a întrebat:

Am o întrebare.  Îmi place de un băiat dar lui nu cred ca îi place de mine pentru ca nu am țâțe și cur și nici ciclul nu mi-a venit. Apropo am 14 ani. Și aproape toți din clasa fac mișto pe seama mea. Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| loveM a răspuns:

Sa astepti! asta sa faci. ai rabdare ca ai sa te dezvolti si tu! toate la timpul lor. si cine te place, te place asa cum esti tu.
Ai toata viata inainte sa te dezvolti cum vrei tu si sa cunosti baieti. Daca totusi vrei sa te dezvolti mai rapid fa sport, iar in privinta ciclului du-te la un ginecolog si vezi ce iti zice.

2 răspunsuri:
| ruxyycriss44 a răspuns:

Buna! happy Aspectul fizic nu conteaza absolut deloc. Nu trebuie sa crezi ca un baiat nu te poate placea doar pentru cum arati. happy Eu iti sugerez sa nu te descurajezi singura sa ai rabdare si cand o sa te simti pregatita sa ii spui ce simti pentru el. Trebuie sa fi sincera sa ai incredere in tine si totul o sa fie bine. Sper ca te-am ajutat.

| r3flexe a răspuns:

Asta e intrebare troll nici nu vreau sa raspund la asta...