| KarinaNoel a întrebat:

Imi place de un baiat din clasa de la mine si sunt sigura ca si el ma place:
Se tot uita la mine si cand ma uit si eu la el se inroseste si imi zambeste. Acum 4 luni la o petrecere cu peruci a clasei mele, el mi-a pus o peruca pe cap si a inceput sa danseze cu mine. As vrea sa ii spun ca il plac, dar mi-e frica sa nu ma placa. Sunt sanse de 97% sanse sa ma placa si el! Ce ziceti, sa ii spun eu prima ca il plac? Dau funda!

Răspuns Câştigător
| FABULOSUL6000 a răspuns:

Daca e mai timid spune-i tu.Nu o sa faca nimic daca ii e frica. Daca baiatu nu e carpa doar arata-i prin gesturi ca il placi si daca simte la fel o sa faca el primul pas.In functie de cum e el actionezi si tu.