| Andrisan_Camelia_1995 a întrebat:

Imi place de un baiat dim clasa a 8 si eu sunt in clasa a 6 doar ca sunt putin cam incurcata.El mereu se uita la mine,zambeste, se inroseste cand sunt langa el si face orice ca sa il observ.Si in plus intr-o zi am avut dansuri si era si el doar ca avea ora de matematica si el deschidea geamul si tot se uita la mine fiind afaraDoar ca chestia ii ca nu il mai inteleg daca ma place sau nu. Zice ca sunt frumoasa si ce este naspa ca sunt in clasa a6 si daca eram mai mare ar fi incercat ceva cu mine.Va rog sa imi dati un sfat sau sa imi ziceti daca el sar putea sa ma placa cat decat. Faza ii ca ma deranjeaza ca el nu recunoaste ca se uita la mine si nu vrea sa zica adevarul(p.s ma placut cand eram in clasa a 5 doar ca acum place pe alta fata doar ca fata aia nu il place pe el si el crede ca ii cu ea dar nu ii)

Răspuns Câştigător
| Catalin175 a răspuns:

Pai din moment ce sunt baiat in clasa a8a iti dau un sfat du-te la el si spune-i el poate e timid si nu are tupeu sa iti spuna fa tu primul pass

1 răspuns:
| Alexandru130698 a răspuns:

Eu stiu ca dragostea nu are varsta si totusi in clasa a Vl a mi se pare putin cam devreme pentru asa ceva.Eu zic sa ai rabdare si sa practici dragostea cand o sa si intelegi ceva din ea.