| CristianCristian322 a întrebat:

Imi place foarte mult de o fata.dar are prieten, ce pot face sa fiu cu ea?

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fix fata care are iubit stii poate intr-o zi se va desparti si isi v-a dori ea sa fie cu tine iar tu vei avea o iubita la randul tau, nu cred ca te-ar mai interesa atata timp cat primesti placere sau poate da. Oricum nu ar fi frumos ca ea sa va desparta ci nici tu acum pe ea de respectivul. Accepta situatia, mai sunt fete.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimic, crede-ma, am incercat si eu.

| corhaz a răspuns:

Las-o in pace.tie ti-ar convenii sa ai relatie si altul sa ti-o fure?

| alexandrafocus a răspuns:

Pai dovedestei ca tu esti mai bun decat prietenul ei, insa nu ii strica relatia, las-o pe ea sa isi dea seama ce e mai bine pentru ea (adica tu laughing )

| Anitnerolf a răspuns:

Spui: Vreau sa fiu cu fata aia! Focus pocus, abracadabra! laughing Nu e frumos sa te bagi in relatii, nici tie nu ti-ar placea ca un baiat sa se bage peste tine si sa-ti fure prietena. big grin

| CrissuLinii a răspuns:

Pai. Cucereste o. simplu smug laughing apropie-te de ea fara ca iubitu ei sa afle. :*

| Anonimus77 a răspuns:

Aici este greu. Fii atent cum sta treaba. Sansele tale sunt urmatoarele: Ca sa poti avea o relatie cu ea in viitor trebuie fie sa o prinzi cand se cearta cu fostul si sa o impaci TU, asta doar daca ea iti vorbeste frumos si etc stii tu. Asa poate o agati cumva, dar stii cum e, am vrut si eu sa incerc sa fac din astea, dar m-am gandit " Cum ar fi ca eu sa fiu impreuna cu o fata si sa vina un bou ca mine sa o fure" si Dumnezeu e sus. E complicat citeste bine si vezi ce alegi.