| CRaZy17 a întrebat:

Salut..imi place de o fata.dar nu stiu cum sa fac ca sa ma bag cu ea.

Răspuns Câştigător
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Salut! Nu ai nicio șansă, daca ei nu i face plăcere nici măcar sa va plimbati, e clar, ca nu vrea nimic de la tine. Asa ca las o inpace, ca o vei plictisii, si numai prin simpla ta prezenta, cunosc fete dintr astea, asa ca nu merita, ele se cred ceva, dar adevarul este ca nu sunt decit zero barat astfel de fete, cu aere de mare vedetă, cu fițe pe capul lor, cine se cred astea? Nici nu merită sa te obosesti si sa le cauti prietenia.

4 răspunsuri:
| drogh a răspuns:

Păi cum vrei să impresionezi o fată dacă nu îi arăţi că eşti interesat de ea? Scapă de timiditate fiindcă nu te ajută la nimic şi concentrează-te asupra situaţiei. E adevărat că nu trebuie să o iei tare din prima, dar de obicei dintr-un amărât de ''Bună'' reiese totul! Fii creativ, scorneşte ceva pe moment care să mărească discuţia voastră gen ''Cu ce ai mai fost ocupată în ultima vreme? Nu prea am discutat căci mi s-a părut de cuviinţă frumos să nu te deranjez cumva''... de aici o faci puţin pe victima care slăbeşte puţin 'lanţul'. Sunt sigură că te vei descurca dacă te preocupi puţin! Oferă-i atenţie şi fă-o să se ataşeze de tine, dar ţine minte să nu fii prea sufocant.

| ciribist a răspuns:

Intra pe youtoube pe arta seductiei si sigur te va ajuta, recomand niste joculete cu eawinking

| CRaZy17 explică:

Nu stiu cam ce sa vorbesc cu ea pe facebook ce sa ii zic

| CRaZy17 explică:

Am intrebat-o daca vrea sa se plimbe cu mine si a zis ca nu vrea pentru ca nu are de ce