| bOiNnNg a întrebat:

Imi place mult de o fata, merg cu ea la scoala in fiecare dimineata aproape, vreau sa o fac sa ma placa mai mult nu doar sa ma smpatizeze, in unele dimineti ma ia de manac cand mergem la scoala, o fac sa rada... mai multe! Va rog dati-mi si mie cateva sfaturi cum so cuceresc mai exact, cu celelalte fete era mai usor dar ea e mai deosebia!

Răspuns Câştigător
| hyre a răspuns:

Cand esti cu ea relaxeaza-te, arata-i ca tu o placi fa tu primul pas sau daca esti timid pune pe cineva sa intrepe ceva gen' Auzi tie de cine iti place din cls?" ceva gen asta sau ce vrei uh! primesc fundita? big grin

4 răspunsuri:
| UbexFlo a răspuns:

Pai eu zic sa o scoti la un suc dupa scoala sau pur si simplu da-i o floare intr-o dimineata.Ii vei colora ziua tongue

| Sweet00gum a răspuns:

Spune-i ca e frumoasa, imbratiseaz-o cand nu se asteapta, si daca vei gasi momentul potrivit, spune-i ca iti place de ea.

| Tenisi a răspuns:

Pai.eu sunt fata.si ca sa-ti zic asa.mai concret.nu astepta ca ea sa faca primul pas pentru ca este rar cand o fata face primul pas.si o vei pierde daca nu iti faci curaj. cu putin tupeu o intrebi chiar tu daca te place. sau poti sa-i spui tu TE PLAC. nu se va supara indiferent daca te place sau nu. pentru fete este un interes sa fie admirate de cat mai multi baieti iar cand afla ca baiatul pe care il place simte acelasi sentiment pentru ea cu siguranta va iesi ceva frumos. sau poti de ziua ta sau de ziua de cand de obicei se servesc colegii cu bomboane sa o pupi pe obraz.sau daca ea se apropie de tine sa te pupe pe obraz este indicat sa intorci putin capul.asa va veti pupa pe jumatate de gura. (smecheria) asta a facut-o cu baiat de care imi place foarte mult si ne-am pupat pe jumatate de gura.

| bOiNnNg explică:

De mai multe ori am incercat sa-i spun, dar parca nu stu ce am ma pierd, doamne nu stiu ce am cand sunt cu ea deci o palc da nu tiu cum sa-i spun cu celallte fete era mia usor l pipaim un pic si dupai le pupam daca staeau bine dac nu salut da ea este altfel adica vb foarte deschis cu ea dar daca ii spun ca o plac si ea zice ca place pe altcineva? atunci ce fac... faza e ca o vad aproape zi de zi cand mergem al scoala(nu e in clasa cu mine invata pe etaj cu mine) si o sa ma simt mai nasol ca i-am zis c-o plac si ea ca place pe altu... inca cateva sfaturi confused cel mai bun raspuns priemste funda la astea nu prea m-am convis sad