| cOsTeL966 a întrebat:

o sa adresez o intrebare in special dedicata fetelor. adica raspunsul lor conteaza foarte mult pentru mine in acest moment. in general fetelor care stiu ce vor de la viata.

Intrebare laughing : Conteaza asa mult aspectul fizic fata de caracter?

Adica. vad colegi care se lauda ca au nu-s ce relatii etc. dar daca le pun o intrebare mai pentru intelectuali. nu ca as fi eu inteligent dar de mult cred ca liceul la care sunt nu ma merita si nu prea stiu de ce sunt asa slab la scoala caci adevarati prieteni sau speriat intr-un fel la ce liceu PRAF sunt. marog nu vreau sa incep sa ma laud caci nu am cu ce.

De foarte multe ori stau cu un coleg pe afara si cand vede el o pitipoanca cu fusta de 10 cm si spune wow ce bunaciune ce posterior etc. marog eu cand ma uit la ea mi se face greata.
Si daca ii spun ca eu vad si alt ceva in afara de forme el spune ca sunt gay laughing marog nici chiar.
Dar cand ii arat eu o fata care mie mi se pare frumoasa pentru ca mai intai o vad la fata el se uita la ia si spune ceva gen pff praf n-are forme etc. marog acest el cred ca e des intalnit intre adolescenti din zilele noastre unde eu nu imi gasesc locul se pare.

O sa spuneti cv gen fiecare cu ce ii place dar de aici incepe povestea nasoala. Eu consider ca fetele nu prea se uita la mine din cauza aspectului fizic. de fapt ce sa mai am nasul mare. pf de fapt daca stau acum sa va spun nici nu imi doresc sa ma observe toate pitipoancele care vor modele de lenjerie intima.

Dar des prieteni imi cer sfaturi despre cum sa ii raspunda unei fete etc. si eu cu 0 experienta caci nu am si nu am avut nici o prietena. (da incepe sa fie interesanta povestea nu?) des le gasesc raspunsuri care ii "salveaza" din anumite situati.

Dar serios acum chiar exista o fata pentru fiecare baiat? sau nu m-am nascut cand trebuie ...pentru ca am 18 ani si sunt virgin. dar asta cu virginitatea pe mine nu ma sperie si eu nu consider ca te poti lauda daca ai scapa de ea. ( ce ratat nu? )

Sunt foarte putine fete probabil in ziua de azi care nu isi doresc bmw manechin si $. eh ce "frumos" ar fi sa mor singur laughing.

Mda sa revenim. ii vad pe strada si nu ii inteleg cum pot merge de mana cu un specimen care are 5 straturi de fond de ten. nu am nimic cu acel fond sau cum so fi chemand. dar consider ca trebuie folosit la nevoie. gen sa acoperi un cos sau ceva. nu il pui pe fata sa nu rada celelalte fete sau marog...

Eu nu ma consider cea mai frumoasa fiinta de pe pamant si sincer sa va spun de multe ori ma intreb daca mai este cineva cu o asementea viata si chiar uneori ma gandesc ca sata ma tine in viata :laughing lol nu? psihopat? nu... la nastere m-am nascut mort dar peste ceva timp cand eram deja la acel loc unde se tin morti am inceput sa plang si ma gasit o infirmiera marog. mi-a povestit mama. cat despre satana. am spus in gluma dar au fost cateva seri in care stateam in pat si ma gandeam ca poate a fost ceva gen Dumnezeu a stiut ce viata urma sa am si din aceasta cauza m-am nascut partial sau aproape mort marog...

Ok nu sunt satanist. ba chiar ma rog foarte des la Dumnezeu si cred in el si il am in gand mereu.

Ce usor am sarit de la fete la satana._.

Eh concluzia : Mai sunt si fete care nu cauta doar cocalari cu freza british? nu am nimic cu acea freza cat despre cocalari dati-mi un pistol si n-o sa mai existe.

Am 5 la romana apropo.

6 răspunsuri:
| Lamaitzza a răspuns:

Se vede ca ai 5 la romana.
Revenind, e bine ca nu preferi fetele cu 5 straturi de fond de ten sau alte cele, nu inseamna ca ai tu ceva in minus, ci ca ai ceva in plus.
Nu te agita ca inca esti virgin la 18 ani, am auzit si despre virgini la 20, virginitatea nu demonstreaza ca unul e mai prost si altul mai inteligent, ci doar ca suntem persoane diferite.
Nu pot sa ma pronunt in privinta aspectului deoarece nu stiu cum arati si nu sunt ipocrita sa zic ca doar sufletul conteaza si chestii de genul, trebuie sa fi ingrijit si da, trebuie sa arati oarecum. dar oamenii au gusturi diferite, e posibil ca eu sa te vad urat iar fata de langa mine sa te vada superb, chiar e relativa chestia asta. Probabil ca esti si timid, incearca sa cunosti mai multe fete, sunt si fete fara fond de ten, trebuie doar sa te uiti atent. Un aspect frumos atrage intotdeauna dar daca baiatul respectiv are o aluna in loc de creier nicio fata inteligenta nu se va uita la el. Fa eforturi sa arati cat mai bine dar concentreaza-te pe socializare si pe prietenie cu fetele, chiar daca esti mai urat ca Spanul din Harap-Alb, odata ce cuceresti o fata ea te va vedea cel mai frumos.
Ai grija de tine, daca mai ai nevoie de vreun sfat de la mine, simte-te liber sa-mi dai mesaj.
P.S : " Ma rog " nu se scrie impreunat.

| Lamaitzza a răspuns (pentru Lamaitzza):

P.S: Nu stiu daca te consoleaza cu ceva dar fostul meu prieten este persoana cu cel mai mare nas pe care l-am vazut vreodata, asta nu m-a facut niciodata sa-l iubesc mai putin sau sa-l consider vreodata urat, altele sunt importante. Nu cred ca poti sa ai nasul mai mare ca al lui deci se poate.

| Dariusuu a răspuns:

Nici nu ştiu cu ce să încep dar încep în aţi spune că frumuseţea este relativă aşa că e normal ca amicul tău să-i placă fetele piţi care sunt cu fundul pe afară. Cine eşti aia o să şi placi la un moment dat aşa că nu te strădui să-i bagi la toţi amici pe gât texte romantice şi lăude la adresa fetelor, e inutil.

În ziua de azi femeile se mărită cu bancomate de bani şi umeraşe destul de mari, sunt cupluri în care nici nu-ţi dai seama dacă e iubitul sau taicăsău domnişoarei.

Crede-mă că sunt fete care sunt aşezate la casa lor, îngrijite, educate, simpatice şi care aşteaptă o minune la fel cum aştepţi şi tu şi eu şi restul...

Succes în căutarea, dar până la urmă avem o viaţă întreagă să găsim persoana potrivită.

Eu îţi urez succes şi mult curaj!

Răspuns utilizator avertizat
| 德尼莎 a răspuns:

Deci 1. Puteai sa nu lungesti atat întrebarea?
Si 2. Fiecarei persoane ii place cam cum arata adica ca sa Îți răspund la întrebare Da! Conteaza si cum arăți pentru ca nu poti iesi cu o persoana care arata mai rau ca un boschetar dar nu trebuie sa fie neapărat genul de persoana "moamaa ce forme are" sau "vaaii ce bun, ce freza mișto are" etc. Iar personalitatea mie mi se pare ceva de baza adică degeaba esti super boy daca esti nesimțit sau nu stii sa respecți o anumita persoana. Si la fete conteaza personalitatea adică stii cum e "poti face din doamnă o curva dar din curva o doamna niciodată" cam așa se aplica si la fetewinking

| CatalinaHet a răspuns:

Ba da tu ai scris romane nu gluma

da, aspectul fizic conteaza mult (pentru mine cel putin), dar la fel de mult conteaza si caracterul unei persoane