| AnneIsHere a întrebat:

Imi place mult de un baiat care sta mereu cu fetele...El stie ca-mi place de el, din cauza colegelor mele apucte care nu-i mai dau pace.Cand am fost la plaja colegele mele l-au vazut si l-au intrebat daca ma place si el a zis "NU". Cand il vad se uita mereu la mine.Este posibil sa fi zis "nu" ca,colegii mei sa-i dea pace? S-au intrebat multi cum sta cu fetele mai uratele si mie mi-au zis toti ca m-as potrivi cu el si sunt draguta, dar nu stiu ce sa cred.Acum vine partea mai ciudata.El sta mereu cu o fata mai mare ca el cu un an si o tine de mana o pupa pe obraz, o ia in brate desi acea fata are iubit si o prietena de a bea a intrebat-o pe acea fata de ce il i-a in brate si ea a zis "pentru ca este mic si dragut" daca avea 5 ani era mic si dragut nu stiu mi se pare ciudat totusi e mai mare ca el doar cu un an.A da si inainte sa le zica fetelor ca nu ma place, ele ii trimiteau mesaje pe Facebook si il intrebau daca ma place si el nu le raspundea.Eu totusi am impresia ca a zis ca nu ma place ca,colegi mei sa nu-l mai terorizeze.P.S. Nu am vorbit nici o data cu el asa ca nu-mi cereti sa fac asta pare ciudat. Dupa ce m-au facut de ras colegi in fata lui, il aduceau si-l intrebau "iti place de ea? Ca ea te place" si el le zicea "da lasati-ma in pace!".Voi ce credeti?

3 răspunsuri:
| mihaitzacelviteaz a răspuns:

Domnisoara daca toti zici ca are pe alta, nu mi s ar parea corect ca sa il iei tu happy gaseste ti altul ca doar baieti gasesti in orice loclaughing

| AnneIsHere explică (pentru mihaitzacelviteaz):

Ha Ha Ha, nu este iubita lui, fata aceea are iubit

| PutMe a răspuns:

Fascinant!