| Lilia2621 a întrebat:

Itrebare pentru baieti: Daca ati avea o iubita virgina si nu ar accepta sa aiba relatii sexuale cu voi chiar daca ati fi impreuna de citiva ani, ati mai continua relatia cu ea? Daca ea v-ar spune ca e dispusa sa aiba relatii sexuale doar dupa casatorie, ati fi dispusi sa asteptati si sa-i respectati decizia? Ati fi de acord sa o respectati pina in ziua nuntii si sa aveti sotie virgina, dar in acelasi timp sa nu va culcati cu altele? Nu ma refer la iubite de 13-16 ani ci la fete de la 19 ani in sus.

Răspuns Câştigător
| PamPamPaaaam a răspuns:

Daca o iubesti cu adevarat o RESPECTI si o ASTEPTI cat trebuie... daca NU o iubesti nu o mai retine, poate sunt altii care o iubesc si sunt dispusi sa faca orice pentru ea happy!

6 răspunsuri:
| Rebe97 a răspuns:

Bai daca o iubesti o astepti...Sau ce? tu esti cu ea doar pentru a face dragoste?

| Azµre a răspuns:

Dacă o iubesc normal!

| cristimihailov a răspuns:

Desi vine cam tarziu si raspunsul meu, daca esti o persoana mai deschisa, atunci nu merita sa astepti. Acea tipa are o fire mai conservatoare si in timp s-ar putea sa nu faceti casa buna.

| greyhound a răspuns:

Ai mai pus intrebarea asta. Raspunsul e nu.

| usuk a răspuns:

Daca as iubio cu adevarat i-as respecta intimitatea

| Glsukab a răspuns:

Depinde de ce simt, daca simt ca ea este aleasa voi astepta si i voi respecta decizia