| ioanadragalasa a întrebat:

Imi puteti expilca si mie ce este sexul oral?
Dau funda pentru cel mai bun raspuns.

Răspuns Câştigător
| Alion a răspuns:

Sexul oral consta in contactul gurii cu organul reproducator al unui individ, fie el de sex femini sau masculin; evident ca nu prin simplul contact se poate spune ca ai facut sex oral ci prin excitarea organului cu buzele, limba, etc. este destul de buna explicatia? funda?

9 răspunsuri:
| Angelique a răspuns:

Sexul oral este acel tip de sex în care organele sexuale sunt excitate cu gura. Felația este atunci când organul genital bărbătesc (penisul) este introdus în gura partenerei.Sexul oral aplicat la femeie are loc atunci când bărbatul își mișcă limba pe labii, clitoris și în interiorul vaginului partenerei. Mai există și analingus, excitarea partenerului/partenerei prin mișcări lascive ale limbi în jurul anusului.

| Neimportant a răspuns:

Sexul oral este acel tip de sex în care organele sexuale sunt excitate cu gura.

| madyddd a răspuns:

Sa o iei in gura[amuzant, nu?]

Răspuns utilizator avertizat
| Nordic a răspuns:

Ok, voi aţi explicat unei fetiţe mici (e mică dacă nu ştie ce e ăla sex oral) ce e ăla sex oral. Apoi de curiozitate va încerca asta cu iubitul ei "cu care va fi toată viaţa" chiar dacă şi ăla are vreo 12-13 ani, iar apoi fetiţa asta va veni pe TPU să ne întrebe dacă e însărcinată după ce a facut sex oral. Sunteţi belea...serios. straight face

| Azµre a răspuns:

Sexul oral - Stimularea partenerului fie cu gura fie cu mâna, manual.
Oral la femei : Bărbatul stimulează vaginul partenerei cu limba sau cu degetul în cazul manualului. Cu limba poate stimula atât vaginul cât și anusul prin miscări circulare sau penetrări cu vârful limbii, același lucru și pentru stimularea cu degetul, manuală, fie a vaginului fie a anusului prin penetrare sau masare.
Oral la bărbați: Stimularea penisului și a testiculelor cu gura sau cu mâna, cu gura fie mișcări de du-te vino sau mișcări cu limba ca și cum ai linge o înghețată/acadea. Cu mâna același lucru mișcări de sus, jos, sau mângăieri ale testiculelor/penisului.

| DistrugatorulDeVise a răspuns (pentru Azµre):

Sex oral cu mâna? Pe ce planetă?

| Azµre a răspuns:

Vot pentru explicația mea!

| RDKV a răspuns:

Eu credeam k sexul oral e atunci cand doar povestesti cu partenera/ul despre sex