| Puppylip a întrebat:

Ce parere aveti in legatura cu sexul oral? Stiu ca baietii au o parere foarte buna despre asta, dar fetele in majoritate, nu au o parere prea buna. Funda la cel mai bun raspuns. Si puteti specifica daca ati practicat sau daca doriti sa practicati asa ceva.

Răspuns Câştigător
| monyk a răspuns:

Buna,pai eu nu consider ca sexul oral e ceva anormal.Adica depinde de fiecare,sunt fete care practica sexul oral si il considera ceva normal, da unele nu ar face-o sub nicio forma.
DAca o fata e intr-o serioasa relatie, in care cei 2 se iubesc si au incredere,e normal sa isi faca sex oral unul altuia,ca sa incerce lucruri noi,si sa satisfaca persoana iubita,la fel sa fie satisfacuta in acest mod. Poate pentru unele fete,sexul oral e ceva scarbos si iesit din comun,dar daca ti se face esti de alta parere cand te simti bine.
Eu una nu am facut sex oral si nu pentru ca ar fi cine stie ce,dar nu m-am simtit pregatita,nu cred ca as face-o dar nici nu bag mana in foc. Oricum daca ar fi sa o fac, acest lucru s-ar intampla numai cu persoana iubita, care stiu ca ma respecta si ma iubeste si in care pot sa ma incred ca nu si-ar bate joc.

5 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Dar tu crezi ca sexul oral se face doar la barbati? Ma amuza ca la astfel de intrebari, raspund tot felul de pufuleti care au vazut doar la televizor hata-hata si-si dau cu parerea despre sex. Hai sa-ti spun ceva scurt si la obiect: sunt doua categorii de persoane, cele care fac sex oral si n-au nicio retinere in a vorbi despre lucrul asta, si cele care fac sex oral si nu recunosc.

| sasljllaf a răspuns:

Eu nu sunt de acord sa-i bag biberonu in gura prietenei mele.Nu e igienic! In plus eu mai mult imi pasa de pararea parteneri daca ea nu vrea nu o olbig.Gandeste-te si la altii nu numai la nevoile tale personale! Sper ca te-am ajutat!

| anda4you a răspuns:

Beakss. :-&orcee tsi-ar zice baietii sa nu faci niciodata.winking dupa aia o sa te ia de panarama. eu nu am facut si nici nu ma gandesc sa fac.dar stiu o prietena care a facut si dupa aia prietenuul ei nu o mai respecta. si cred ca e din cauza asta. o trata ca pe o C*****. oks sper ca te-am ajutat si nu-ti sugerez sa faci asa ceva tongue

| catafreestyle a răspuns:

Pai nu tias recomanda, daca un baiat te iubeste cu adevarat si tine la tine nu tear pune niciodata sa faci asa ceva

Eu cred ca este ceva normal, insa trebuie sa stii cu cine. nu trebuie in a 2 zi sai inghiti... cred ca korekt ar fi sa fiti impreuna mai mult timp, dupa ce ati facut sex de mai multe ori, si cred ca ai puteao face liber daca ti-a facut-o si el tie, adica cunilingus (imi place cum suna xD)...
nu ar trebui sa te rusinezi de asta, insa nici sa tipi pe toate strazile;
daca esti sigura in el dc nu? doar ca sa nu-ti para rau mai peurma.
conteaza ce crezi tu despre asta, nu alte fete, fiecare cu modul sau de a gindi.
eu nu am practicato si nu stiu ce sati zic la intrebarea daca as dori, cand ma gandesc la asta mii rau un pic, sunt gretoasa la a mele de mica...
oricum succese :*
funda?