| Butterfly_6865 a întrebat:

Ce este sexul anal si sexul oral? va rog fara misto :X:X cel mai explicit raspuns are funda!

Răspuns Câştigător
| Lora a răspuns:

Sexul oral adica isi baga penisul in gura fetei
Sexul anal adica isi baga penisul in fundul fetei

12 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Oral.cand iei un penis in gura sau cand el te linge acolo
anal.cand ti-o baga in fund.
mai explicit de atata se poate? laughing straight face

| foxi a răspuns:

Anal ...in rect(fund), oral.in gura!

| Crisstina a răspuns:

Sexul oral se face cu gura, sexul anal de face cu ****

| perro12 a răspuns:

Sex oral-cand folosesti gura pentru ai oferi placeri partenerului
Sex anal-Poi cand baiatul isi introduce "cucul" in fundul partenerei happy

HF

| ^_^just*me^_^ a răspuns:

Oral= in gura; anal =in c*r

| deutza a răspuns:

Sexul anal este cand nu ti-l baga in fata ci in spate adica in fundlaughing si sexu oral e cand o iei in gura...

| Bella_2124 a răspuns:

Sexul oral reprezinta utilizarea buzelor, a gurii si a limbii pe si în jurul penisului. În argou este cunoscut ca :"****" "limbi", "supt", etc. straight face
O neîntelegere des întâlnita asupra termenului de sex oral asupra unui barbat este ca ar fi doar a suge penisul, când, de fapt cineva versat în ale sexului oral foloseste o varietate de tehnici, petrecând timp pentru a linge si a saruta zona din jurul penisului, si folosind ambele mâini, gura, limba si buzele. (sexul oral se practica si vice-versa, adica barbatul exploreaza zona dimprejurul vaginului femeii) ]cred ca am fost destul de explicita tongue

Sexul anal presupune penetrarea anusului de catre penis, insa, anusul fiind una dintre cele mai erogene zone ale corpului. (in limbajul uzual, cand partenerul isi introduce penisul in anusul femeii ][anus=fund][ ). mai ai nelamuriri?happy

| BOGDAN a răspuns:

Anal = in kur / oral =in gurita /

| lalala0001 a răspuns:

De ce a fost premiat raspunsul lui Ourano?
straight face
Intrebarea se referea la ce reprezinta "sexul oral" si nu ce reprezinta "Sexul oral facut unui baiat".
De specificat ca asa cum o fata poate "lua"in gura penisul lui asa si el poate "sa patrunda cu limba in vaginul ei" smug
Si atunci vbim despre felatie sau cunnilingus.

| ecstasy:* a răspuns:

Pai sexul oral este atunci cand partenerul ''maseaza'' clitorisul cu limba, iar sexul anal cand te penetreaza prin anuslaughing

| Anonim_5618 a răspuns:

Sexul anal este in gaura din fund, domnisoarAlaughing)
si cel din oral, e cand iti o iei in guralaughing

| IoNuTzzz_5978 a răspuns:

Prin definitie, sexul anal presupune introducerea in anus a unor obiecte: deget, penis sau jucarii sexuale, si este practicat atat de cuplurile homosexuale cat si de cele heterosexuale. Statistic, o treime dintre cuplurile homosexuale nu practica sex anal,