| stefytzzuu a întrebat:

Imi puteti spune cum pot sa invit o fata in oras... e cu mine in clasa si a spus ca se desparte de prietenul ei de curand am nevoie de ajutor va rog!

Răspuns Câştigător
| WeedGotMeCrazy a răspuns:

Ii spui mai pe ocolite daca vrea sa iasa sa mancati impreuna undeva. si apoi isi va da ea seama ca de fapt ar fi o intalnire.

1 răspuns:
| Lupan7 a răspuns:

Pai uite, in timpul pauzelor relaxindute de duci la ea si ii spui pur si simplu ca vrei sa iesi cu ea undeva la un suc sau la o ciocolata fierbinte. si lasa timiditatea la o parte ca nai sa reusesti nimic. Bafta multaaaa!