| anonim_4396 a întrebat:

am nevoie de ajutor
Iubitea mea mi-a spus ca se mai gandeste pana mai tarziu daca se desparte de mine si imi da un raspuns ce inseamna asta ne am certat foarte tare si ea e foarte suparata

6 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Bucura-te ca inseamna ca tine la tine ca altfel nu se mai gandea

| MaryaElenaa a răspuns:

Inseamna ca trebuie sa o impaci

| Andia0 a răspuns:

Depinde de la ce a pornit cearta, cine a iscat-o... daca tu ai gresit si a fost destul de grav, nu ai de ales decat sa astepti sa vezi ce zice. Poate vrea sa iti mai dea o sansa si de aceasta a spus ca se mai gandeste
Daca tot ea a iscat cearta si apoi a zis ca se gandeste daca se desparte sau nu, e cam dubios tongue e clar ca ar cam vrea sa scape de tine.
Eu aper sa fie totul ok...acum depinde si cat de mult o iubesti, cat te iubeste, ce anume va leaga. Daca e minor ati putea trece peste si sa va iubiti in continuare :*

| adelinbucur a răspuns (pentru Andia0):

Pai eu am pornit cearta adica am simtit o rece si am intrebat o ce are si ea cica o stresez si am facut asta de mai multe ori si mi-a zis ieri ca e ultima data si azi maevitat si nu ma lasa sa o pup decat de dimineata ne am sarutat si atat si acum pe seara a zis ca nu ma mai suporta si ca ar vrea sa dispar si i am zis sa imi zica si a zis ca se mai gandeste am pus-o sa jure daca ma iubeste si a zis ca jura ca nu mai ma supoarta

| Adry05 a răspuns (pentru adelinbucur):

Ma enervezi pe mine doar din ce-am citit, ce sa mai zic de ea. Nu mai fi asa copil plangacios, fii si tu barbat, te mai miri de ce se desparte de tine.

| Andia0 a răspuns (pentru adelinbucur):

Nu stiu ce sa zic...ce nu mai suporta? Sigur faci ceva gresit