| And43iXFlorin a întrebat:

Salut TPU!
In data de 5 aprilie am avut un contact sexual protejat cu iubita mea, din nefericire probabil când am deschis prezervativul s-a rupt si nu am observat. In timpul actului am observat si ne-am oprit pentru ca devenise contact neprotejat (nu am ejaculat )
Pentru siguranța aceasta a luat o pastila escapelle pe care nu o mai luase de 1 an si jumătate. In intervalul 10-16 aprilie a fost la menstruație, dar luna aceasta menstruația ii întârzie de 4 zile ( am mai avut contact protejat fără incidente )
Acum 10 zile aceasta a avut o infecție vaginală care se manifesta prin scurgeri foarte apoase. Menționez ca acum nu prezintă dureri de sâni si nici grețuri sau ceva de genul acesta.
Se poate pune problema de o sarcina? Mulțumesc, dau funda!

2 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Nu cred ca se poate pune problema de sarcina.

| FlorinVictor20 a răspuns:

Poate sa i intarzie din cauza pastilei, daca citeai prospectul aflai