| actorul a întrebat:

in momentul asta vorbesc cu o fata pe facebook si nu stiu cum sa-i spun ca o plac...nu stiu cum sa abordez subiectul... FUNDA

3 răspunsuri:
| jamal000 a răspuns:

Spune-i ca ai vrea sa iesi cu ea la o cafea, suc, limonada si lucrurile vor capata contur treptat mai ales daca sentimentul este reciproc.

| AnastasiaKatelimov a răspuns:

Ai putea s-o intrebi daca are un iubit-asa arati ca esti interesat- daca are... bafta ta! Daca nu...atunci esti liber sa incercihappy

| AGNEZ a răspuns:

1. Cati ani ai? ( 11-13 )

-> Nu iesiti la cafea/suc/altceva... Pentru ca nu o sa accepte! ( daca sunteti incadrati intre 11-13 ani o.O ). La varsta asta fetele sunt copilaroase, in loc sa iasa la suc, mai bine ar iesi cu tine sa iti plimbi cainele, sa vorbiti.

2. Cum vorbeste cu tine? Iti spune cuvinte dragute? Ea incepe conversatia?

Daca ea iti scrie prima, ( salut, ce faci? Avem teme? etc. Inseamna ca te place, te asigur! Si eu faceam asa laughing)) )

3. Nu uita sa-i faci complimente. Iti dau un exemplu, lol.

Daca ati iesit vreodata prin parc, pe undeva, nu neaparat singuri, cu prietenii/colegii si s-a intamplat ceva tongue ( v-ati batut cu apa etc. ), deschide subiectul temei respective si complimenteaz-o.winking Fetele adora asta :*

4. Succes! Sper ca te-am ajutat! Daca mai vrei detalii, iti las facebook-ul meu si vorbim happy