| florinflorescu a întrebat:

in special femeilor, intrebarea li se adreseaza: ce va place in timpul actului sexual? cu ce fel de comportament va seduce sau va aprinde un barbat? ce chestii picante sau fantezii aveti in cap?

3 răspunsuri:
| AnonimaTimida a răspuns:

Depinde de tip, depinde ce fel e, daca e o relatie serioasa sau one night stand.
Mie imi place mai dur, ma plictisesc romantismele desi nu prea am avut sex.
Fiecare femeie e diferita, o sa stii in timp.

| florinflorescu explică (pentru AnonimaTimida):

Eu am aflat in timp, vreau sa cunosc si "alte gusturi" fata de cele obisnuite, as fi vrut niste detalii, am o femeie care vrea ceva diferit, dar incerc sa imi dau seama ce vrea.
de asta am apelat aici poate in exemplele altor femei voi gasi cheia...

| Neverrrrrr a răspuns (pentru florinflorescu):

Nu iti abuza prea mult manuta, faci pacat...crestinule