| mgtow a întrebat:

Mai femeilor, va place daca partenerul in timpul actului sexual cand transpira in loc sa fie calda e rece transpiratia lui si nu miroase cum ati reactiona? In ultima ocazie cand am fost cu una mi-a zis ca i-a placut efectul si era uimita

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Vai ce feroce ești!
Pa, pa.

| Hakuouki a răspuns:

Daca as fi fata, asta as experimenta prima data, in urmatoarea mea viata voi incerca sa aflu.

| justsummer a răspuns:

Si sa-i curga picaturile de transpiratie pe mine in timp ce avem un moment foarte intim, prefer sa nu stiu cum e.

| mgtow explică (pentru justsummer):

Faza e ca am durat 2 ore pana la sfarsit si erau 40 de grade afara

| justsummer a răspuns (pentru mgtow):

Faza e ca mi-am imaginat cum ii curge lui transpiratia pe fata mea in timp ce am orgasm nu prea placut.

| Roxana9601 a răspuns:

Pai daca nu transpiri excesiv nu cred ca e o problema.