| silviu666 a întrebat:

in ultima vreme ma simt abatut trist si singur cu mama nu vreau sa vorbesc pentru ca nu imi place si sincer sa fiu nu da sfaturi prea bune pe TPU mereu am putut sa ma bazez nu stiu de ce ma simt asa simt ca ma bate constiinta dar rau nu am facut asa ca nu stiu de ce ma simt foarte trist ca si cum me-ar fi lipsit ceva

Dati-mi si mie un sfat va rog funda +vot

PS: am 13 ani(fara 2 saptamana)

Răspuns Câştigător
| ionutzul31 a răspuns:

Intai desparte si tu propozitiile alea cu punct,sau macar o virgula,ce dracul?
Sfatul ar fi sa vorbesti mai mult cu lumea, pentru ca doar asa iti deschizi mintea unor lucruri noi si inedite, care e eimposibil sa nu te scoata dintr-o asa stare.Baftawinking