| miha1275 a întrebat:

Am nevoie de un sfat, nu stiu cu cine sa vorbesc despre asta.
Sunt singura la parintii ..si in ultima vreme mama si tata se tot cearta, tata se supara mereu pe mama, si ma simt la mijloc, simt ca mama incearca sa ma acopere cand mai fac greseli, si cand il vad pe tata ca tipa la ea, ma simt atat de prost, inainte nu era asa, erau foarte fericiti, si eu ii iubesc pe amandoi. Nu stiu ce sa fac sa nu mai fie asa, vreau sa fie totul bine, sa fie ca inainte. Vreau niste sfaturi, va rog mult sad

Răspuns Câştigător
| En3Rgi a răspuns:

Nu ai ce sa faci, doar ei isi rezolva probleme.Si faptul ca se cearta asta vezi peste tot, la oricine, toata lumea se cearta, si la mine in familie e la fel.Nu iti mai face griji, tu iti vezi de treaba ta si ei de a lor, simplu.Bafta.

2 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Nu prea ai ce face. certurile astea pot fi din vina amandurora din nimicuri. incearca sa vorbesti cu ei despre asta.

| miha1275 explică (pentru Sofer):

Multumesc, voi incerca.